default-logo
  • Eczaneler için hazırladığımız eczane yaka kartı siparişlerinizi birkaç farklı yöntem ile sipariş verebilirsiniz.
  • Öncelikle anasayfadan ürünleri inceleyip model konusunda karar vermelisiniz.
  • Hazırlanan ürünlerimizin genelinde altın ve gümüş renkler mevcuttur, renk seçimi ve model konusunda karar vermeden önce ürün boyutlarınıda incelemenizi tavsiye ediyoruz, görsellerin üzerine tıklayarak ürün boyutlarını görebilirsiniz.
  • Model ve renk seçiminden sonra yaka kartında kullanılacak yakaya takmaya yarayan iğne yada mıknatıs tercihiniz yapabilirsiniz.
  • Son aşamada bize gerekli bilgileri  ürün model kodu, metal rengi, mıknatıs yada iğneli tercihinizi, yaptırmak istediğiniz adetleri ayrıca isimlik üzerinde yer alacak eczane adı, personel isim, soyad ve görev belirtilmelidir.

 

1.SEÇENEK; Sitemizde bulunan Whatsapp butonu ile bize sipariş için ulaşabilirsiniz. Whatsapp siparişlerinizde ödemeyi havale ile yapabilirsiniz. Mng kargo ile Türkiyenin her yerine sabit 10 TL gönderim sağlıyoruz. Whatsapp üzerinden 0506 673 47 42  bilgilerinizi yollayıp onayınızdan sonra siparişlerinizi en hızlı şekilde gönderiyoruz.

2.SEÇENEK; N11 üzerinden mağazamızdan siparişinizi kredi kartı ile ödeyerek kolayca oluşturabilirsiniz, ürünlerimiz ihtiyacınız olan özellikleri içeren şekilde düzenlenmiştir.Model seçimi, personel adı görevi, isimlik rengi, yakaya tutturma aparatı gibi seçenekleri arasından istediğiniz gibi sipariş oluşturabilirsiniz. N11 Mağazamız için tıklayın

Open chat
Yardımcı olmamızı istermisiniz ?